8 Nisan 2011 Cuma

Kitap falan*Bu aralar hep dışarıdayım.Daha havalar ısınmadan benim böyle gezme arzum yaz boyunca hiç bitmeyecek gibi gözüküyor..
Geçen hafta Aylak Madam'daydım.Tek başıma..Sakin,sessiz ve huzurlu.Bu aralar ihtiyaç duyduğum, başlıca şeyler arasında olan huzur..
Huzurun kelime anlamıbana göre yaşamın karmaşasından kurtulmak..Bir sorun yok,ne bir tartışma ne de bir rahatsızlık.Fakat huzursuzluk sadece çatışma halinde olmak değildir.Dinginlik,bir bakıma terapi.
Çok iyi geldiğini söyleyebilirim.
Ayrıca Zülfü Livaneli'nin SERENAD'ı ve Gabriel García Márquez'in YÜZYILLIK YALNIZLIK'ına sahip olmamı sağladı bu güzel gezinti. :)
Önce Serenad ile başladım.Aslında yeni çıkmış bir kitap fakat kimsenin elinde görmemek hoşuma gitti.Kendimi anlamlı bir sırrın içinde tek başıma buldum. :)
Bitirmeme çok az kaldı.Kitaba ilk başta cafede başladım.Deli gibi notlar,araştırılacak ve yapılacaklar listesi.Bununla birlikte yapılacak o kadar çok şey vardı ki.
Ardından Galeri Ekin'e geçtim.Harika not defterleri bulmak mümkün.Dost'taki not defterleri ya da D&R dakileri gereksiz bir pahalılık içinde bulduğumdan Galeri Ekin bana ilaç gibi geliyor. :)
Ahh işte böyle.
Bekle beni okur daha anlatacağım çok şey olacak!
Holala!

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts with Thumbnails