13 Haziran 2010 Pazar

Sahalara Dönüş*Sevgili Okurimuko;
*
Bir önce yazdığım posttaki halimden çok çok daha iyiyim.Zaman ve zamanın getirip götürdükleri insana birçok şey katmakla kalmıyor birçok şeyi de öğretiyormuş bunu da anladım.Ben şu anda kendimi olduğundan daha kararlı bulmaktayım.Herhangi bir konu ya da olay üzerinde olduğundan daha çözümleyici görebilmekteyim.Durum böyle..
*
*
Bunun dışında bu aralar çok kitap okumaya çalışıyorum.Önce 'Yalnız Kadınlar Sokağı' daha sonra 'İtalyanca Aşk Başkadır'.Normalde aşk romanı okuyamam çok çabuk sıkılırım ama Maeve Binchy'nin dili oldukça akıcı geldi bana.:) 494 sayfalık kitabı 3 günde okudum.Benim için olduğunda daha hızlı bir bitiriş oldu :D Şu anda 'İtalyanca Aşk Başkadır' ı okuyorum.İyi gidiyor denebilir.
*
*
Hava bugün güzel.Güneş bir ayrı gözüküyor gözüme daha canlı,parlak ve hayata istekli.Bulutlara küsmüş sadece bizi selamlıyor. :)Arka fonda Norah Jones-Angels..
*
*
Babam yazı fırsat bilip bir sürü çiçek almış.Nasıl sevindim.Hepsi de rengarenk,bir başka deyimle çıtır çıtır :) Onların fotoğrafları da var tabi.
*
Birde bu yaz ilk defa eve açelya aldık.Ama çok çabuk soldu.Güneş ışığını fazla alamadı sanırım.Yaprakları çürüdü.Suyuyla da ilgili bir problem yoktu.Baya üzüldüm.Bakmaya doyamadan çürüdü çiçek..Bir dahaki postta daha güzel fotoğraflarla dönerim umarım.Şimdilik öperim yanaklardan.Holala..:)

2 yorum:

Chilek dedi ki...

bayılırım evde çiçek olayına:)

AydınKoza dedi ki...

Bende :)Evde yetiştirilen çiçek daha emek istiyor gibi gözüküyor :)

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts with Thumbnails