21 Nisan 2010 Çarşamba

Gözü Dönmüş Teyzeler Lafım Size!Sınavlar bitti.Yani bir kısmı.Ama üstümden koca bir yük kalkmış gibi hissediyorum okur :)Bir rahatım ki sorma.Umarım bu rahatlık batmaz.

Aslında sınavlar biteli çok oldu ama canım hiç yazmak istemedi.Bende uzun bir süre askıya aldım.Hatta bir ara yazmak için girişip kaydettim öyle kalmış.Onda da 23 Nisan günü gittiğim piknik maceramda zenciye dönüşümü anlatıyordu.Neyse geçelim bence daha iyi.ahah.


Şimdi yarın anneler günü ya benim bugün paçalar tutuştu ,hep yaptığım şey böyle günlerde hediye merasimini son güne bırakmak.Lanet olası mağazalar ne kalabalık öyle.Hayır yani birde insanlar ucuzluk görünce hücum ediyorlar ya işte o zaman anla ki can güvenliğin kalmamış kaç,saklan.dalma sakın içlerine.Bende ki ne cesaretse daldım.Koca koca teyzeler mi dersin,amcalar mı dersin artık efendim gözleri dönmüş.


Bende böyle hediye konularında pek bir kararsız olduğumdan elime geçene 40 dakka bakarım onu bırakır diğerini alırım aynı işlem ondada uygulanır falan filan saatler geçer sonra ben ilk aldığımı bulamam deli gibi mağazada onu ararım ama nafile..En son açık yeşil,çizgili bir gömlekte karar kıldım.Aceleye de gelince anneye en uygunu olarak düşünülen ya kolye,küpe yada giysidir.Ben giysi tercihini yapmakla hata etmişim bugün onu anladım.Yok yok hiç akıl işi değil kalabalığın arasına dalıp o can telaşıyla ordan oraya koşmak.Bir de girdiğim mağazanın beden özürü mü ne var biri diğerini tutmuyor.Anlamışsınızdır hemen hemen neresi olduğunu.Neyse efendim aldım çıktım.Hava zaten sıcaktı.Güneş tüm gün tepemde baya gezdikten sonra zor eve attım kendimi.Annemlerin evde olmaması da iyi oldu. :)


Hııı ben birde facebook hesabımı kapattım.Yani şu an artık gerçekten boşa zaman harcamadığımı düşünüyorum.Yok şunun şunla ilişkisini değiştirmesinden, bilmem kimin evlilik fotoğraflarından,başı ''... için 9.999999999999 kişi bulurum'' diye başlayan saçma gruplardan çok sıkılmıştım.Uzun bir sürede böyle sitelerden uzak kalmayı düşünüyorum hatta tamamen uzak kalmayı!


Neyse anlatacaklarım bu kadar okurimukoki şimdi veda ediyorum tabi hala okuyosan :D öperim bir daha postta görüşürüz.Holalalalala..


P.S:Anneler gününü de şimdiden kutlarım.Buna uygun temalı fotoğrafta benden sana armağan olsun birçokkalp!

Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts with Thumbnails